VILADOM 

VILADOM - KRÁĽOVA HORA - DIAMANT PREŠOVA

VILADOM je moderný, tehlový rodinný dom s obytnou plochou bungalovu na jednom podlaží, monumentálneho vzhľadu, osadený do terénu, so zastrešenou a vysunutou terasou,  využiteľným suterénom so samostatným vstupom a úložnými priestorom v krove. Nízkoenergetický rodinný dom s moderným spôsobom vykurovania a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Dom s veľkorysou plochou pozemku.

Pôdorys

Úžitková plocha o výmere 140,3 m2 , zastavaná plocha o výmere 147,5 m2, výmera terasy 30,6 m2.

Na našom Prešovskom sídlisku III, nad ulicou Mirka Nešpora postupne vyrastá nová, urbanisticky ucelená zóna rodinných domov. Ide uzavretú lokalitu s kompletnou infraštruktúrou a výstavbou. Viac sme sa dozvedeli od konateľky developerskej spoločnosti ELISIA s.r.o., ktorá projekt s názvom KRÁĽOVA HORA realizuje.

Snáď každý z nás túži svojej rodine dať taký pocit domova v ktorom sa bude cítiť spokojne a radostne. Podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia vyberáme "nový domov". Prihliadame pri tom na množstvo faktorov, akými sú peniaze, čas, vzdialenosť občianskej vybavenosti, služby v blízkosti, materská škola a základná škola, ktorú navštevujú naše deti....